Kontakt
+48 572 772 291biuro@detailingfamily.com
M&M
Kwiatowa
63-Jutrosin 63-930
Zainteresowany współpracą B2B? Skontaktuj się z nami.
Linia Old School Detailing
Twórcą linii Old School Detailing Pads jest Arek Kaźmierczak. Jego celem była optymalizacja pracy detailera. Doskonałe połączenie pianki, kształtu i wzoru pozwala na łatwą i optymalną pracę na maszynach rotacyjnych, planetarnych oraz DA. Zróżnicowane twardości pianek pozwalają na pracę w pełnym zakresie korekty lakieru, od cuttingu do finishu. W padach zastosowano technologię Spider Web. Zastosowany rzep oraz klej to postawienie kropki nad “i”. Nie trzeba się martwić o oderwanie czy rozklejanie podczas pracy czy prania.
Purpurowy
agresywny pad otwartokomórkowy, przeznaczony do pracy z pastami cutting i one step. Pozwala na usunięcie głębokich i średnich zarysowań. Kompatybilny z wszystkimi rodzajami maszyn polerskich.
Szary
średnio-twardy pad otwartokomórkowy, przeznaczony do pracy z wszystkimi pastami polerskimi. Doskonale wycina małe i mikro zarysowania zostawiając doskonałe wykończenie. Kompatybilny z wszystkimi rodzajami maszyn polerskich.
Czerwony
miękki pad otwartokomórkowy, przeznaczony do pracy z pastami polish i finish. Doskonale wycina małe i mikro zarysowania zostawiając doskonałe wykończenie. Kompatybilny z wszystkimi rodzajami maszyn polerskich.
Futro Hybryda
pad przeznaczony do pracy z pastami cutting i one step. Wykonany na przekładce z otwarto-komórkowej pianki, która zwiększa wentylację pada.
Futro naturalne 100 %
Wykonane z najwyższej jakości wełny jagnięcej. Nowoczesne przeszycia wzdłużne, pozwalają na minimalne nagrzewanie się lakieru oraz na zwiększenie siły cięcia. Przeznaczone do pracy z głębokimi rysami i twardymi lakierami.
Wosk OSD Hugo70
Wosk hybrydowy zawierający czystą carnaubę oraz zaawansowane technologicznie polimery. Unikalne połączenie tych składników zapewnia doskonały wetlook oraz szklistość lakieru. Dodatkowo zapewnia ochronę przed wpływami czynników atmosferycznych, w tym promieniowaniu UV. Doskonały balans składników pozwolił uzyskać łatwość aplikacji i docierania.
Niezwykle doświadczony detailer z ponad 20-letnią praktyką w detailingu. Prawdziwy pasjonat. Początki to praca przy autach rodziny oraz znajomych, w czasach gdy w Polsce nie nie znano słowa “detailer”. Administrator Kosmetykaaut -  najstarszego w Polsce forum poświęconego tematyce pielęgnacji aut. Doświadczenie zdobywał pracując na lakierni oraz w czołowych firmach detailingowych w Polsce i Europie. Konikiem jest motoryzacja klasyczna, sam posiada kilkanaście pojazdów z epoki. Współczesne auta nie są dla niego tematem tabu. Arek to osoba, która bardzo dużo czasu poświęciła na testy produktów detailingowych czołowych firm z Polski oraz zagranicy, którymi możecie się dziś cieszyć. Szczególną pasją są systemy polerskie i obróbka lakieru. Posiada certyfikacje trenerskie wielu firm związanych z branżą lakierniczą i detailingową. Jest certyfikowanym trenerem detailingowym z ogromnym doświadczeniem. W 2018 jako jedyny Polak w historii otrzymał, złoty medal za dorobek detailera - The Detail Mafia USA wręczony przez Renny Doyle. Arek jest właścicielem firmy Old School Detailing Arek Kaźmierczak, specjalizuje się w detailingu klasyków, pracuje również przy autach współczesnych. Uwielbia dzielić się swoją pasją i wiedzą. Tworząc projekt OSD Detailing Workshop, szkoli i prowadzi warsztat detailingowy w jednym miejscu. OSD Arek Kaźmierczak to ogromne doświadczenie i pasja w jednym miejscu.